developmental psychologys جلسات حضوری کلاس روانشناسی رشد دکتر سید جعفری, موسسه آموزش عالی پژوهش, منابع دکتری روانشناسی, منابع ارشد روانشناسی,

جلسات حضوری کلاس کنکور ارشد
و دکتری روانشناسی رشد

 

به همراه ارائه منابع ارشد روانشناسی و منابع دکتری روانشناسی رشد و برگزاری آزمون های دوره ای توسط اساتید..
در کلاس کنکور ارشد روانشناسی رشد همچنین کلاس کنکور دکتری روانشناسی رشد که مدرس آن دکتر سید جعفری (مدیریت موسسه آموزش عالی پژوهش و دکتری روانشناسی دانشگاه علامه طباطبائی) می باشد،

مباحث روانشناسی رشد شامل:
نظریه های رشد ( کودکی، نوجوانی، بزرگسالی،میانسالی و پیری)،
نظریه های بازی (طبقه بندی های بازی)
و تمام نکات مهم برای دست یابی به درصد حداقل ۵۰ در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی بالینی، سلامت و عمومی تدریس می شود.

 

فرایند کلاس:

  • در جلسه اول یک پیش آزمون (Pre Test) از دانشجویان کلاس گرفته می شود (هدف از این پیش آزمون این است که دانشجویان عزیز با سطح خود در درس مذکور آشنا شده و در نهایت بعد از پایان کلاس، بتوانند درصد خود را با درصد پیش آزمون در جلسه اول مقایسه کنند.)
  • از جلسه دوم به بعد، هر جلسه با تست های مرتبط با درسنامه جلسه قبل شروع می شود (هدف از این کار این است که دانشجو بتواند گام به گام و جلسه به جلسه با کلاس پیش بیاید و ضمن خواندن و فهمیدن مطالب درسی با نحوه تست زدن نیز آشنا شود.)
  • در جلسه ششم کلاس روانشناسی رشد، یک آزمون ۵۰ درصدی از دانشجویان گرفته می شود، این فرایند کمک می کند تا دانشجو بتواند بهترین نتیجه را از شرکت در کلاس کسب کند.
  • در جلسه آخر یک پس آزمون (Post Test) از دانشجویان کلاس گرفته خواهد شد. (هدف از این پس آزمون این است که دانشجویان درصد بدست آمده خود را با پیش آزمون خود مقایسه کنند.)

 

*با فرایندی که استاد برای این کلاس در نظر گرفته است (پیش آزمون، پس آزمون، آزمون ۵۰ درصدی و تست برای هر جلسه)،
دانشجو حداقل مطالب را ۳ بار در خود کلاس مرور کرده است و قطعا مطالب تثبیت شده اند و این مهم ترین کار برای قبولی و درصد بالای ۵۰ در کنکور ارشد و دکتری روانشناسی است.

 

 

* در این کلاس از منابع روانشناسی اصلی زیر و بصورت نمودار درختی (روش ابداعی دکتر سید جعفری) تدریس خواهد شد:

۱- نظریه های رشد ویلیام کرین، ترجمه خویی نژاد

۲- روانشناسی رشد لورابرک، ترجمه سید محمدی، جلد ۱ و ۲

۳- روانشناسی ژنتیک منصور

  • روانشناسی ژنتیک منصور و دادستان
  • روانشناسی رشد پاپالیا

 

تعداد جلسات: ۱۱

تعداد ساعت: ۳۳

 

نکته مهم: در مورد کلاس روانشناسی شخصیت دکتر سید جعفری این موضوع است که دانشجو را از خواندن منابع دکتری و ارشد روانشناسی بالینی اصلی یا کمک آموزشی دیگر بی نیاز می کند.