اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۸ تا هفته آینده توسط وب سایت رسمی این دانشگاه اعلام خواهد شد.

روبط عمومی دانشگاه ازاد درباره اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری ۹۸ اظهار کرد: احتمالا تا پایان هفته زمان اعلام نتایج مشخص می‌شود.

کلیه داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سال ۹۸ سازمان سنجش آموزش کشور که رشته/گرایش مورد نظر آنها در دانشگاه آزاد اسلامی دایر بوده و براساس کارنامه صادره از سوی آن سازمان مجاز انتخاب رشته کرده اند می‌توانند از طریق این سامانه نسبت مشاهده نتایج انتخاب رشته خود اقدام نمایند.

وی افزود: بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ، اسامی پذیرفته شدگان این مرحله از آزمون به واحد های دانشگاهی مربوطه ارسال می شود . هر داوطلب می تواند با توجه به علایق خود در واحد های دعوت به مصاحبه شده سر جلسه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد حاضر شود . لازم به ذکر است که شرکت در مصاحبه دکتری آزاد با پرداخت هزینه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد و به همراه داشتن اصل فیش واریزی امکان پذیر است . بعد از اینکه داوطلبان در جلسه مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد شرکت کردند ، دانشگاه آزاد بر اساس امتیاز مصاحبه و نمره کتبی آزمون ( نمره کل یا همان تراز ) ، نمره نهایی داوطلبان را محاسبه می کند . انتخاب های داوطلبان مورد بررسی قرار گرفته و گزینش داوطلبان با توجه به نمره کل کسب شده صورت می گیرد.