دوره های نکته و تست کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مجموعه روانشناسی

ائتلاف برترین اساتید کنکور روانشناسی (ارشد و دکتری)

کلاس‌های نکته و تست دکتری روانشناسی و مشاوره در ماه بهمن و کلاس‌های نکته و تست ارشد روانشناسی و مشاوره در ماه فروردین هر سال برگزار می گردد.

به اطلاع داوطلبین گرامی می رساند برنامه کلاس های دکتری مجموعه روانشناسی تابستان ۹۸ به شرح زیر اعلام گردیده است با ثبت نام زودتر بصورت پک (درس + نکته و تست) می توانید از حداکثر تخفیفات استفاده نمایید

 • *تخفیف بیشتر تنها با ثبت نام زودتر ممکن خواهد بود
 • *نکته وتست کلیه دروس، پس از خاتمه کلاس های درس برگزار خواهد شد

کلاس‌های نکته و تست دکتری روانشناسی و مشاوره در ماه بهمن و کلاس‌های نکته و تست ارشد روانشناسی و مشاوره در ماه فروردین هر سال برگزار می گردد.

کلاس‌های نکته و تست شامل:

 1. توضیح تشریحی سوالات ۱۵ سال اخیر کارشناسی ارشد و ۸ سال اخیر دکتری
 2. بررسی کلید واژه ها و نکات کلیدی
 3. آموزش تست زنی به شیوه رد گزینه دکتر سید جعفری
 4. چکیده تمام مباحث کنکوری

*طرح تخفیفات موسسه پژوهش*

تخفیف زمانی :شما با ثبت نام در همین ههفته می توانید از بالاترین حد تخفیف ممکن به صورت بسته های ثبت نام و تخفیف زمانی استفاده کنید

پیش از ثبت نام کلاس‌ها حتما قوانین موجود در متن زیر مطالعه شود:

تعهدنامه ثبت نام دوره ها، کلاسها و آزمونهای آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری

داوطلب عزیز ضمن عرض خیرمقدم،خواهشمنداست مطالب مندرج دراین تعهدنامه رابه دقت مطالعه نموده،سپس اقدام به ثبت نام نمایید:

 1. رعایت کلیه شئونات اسلامی، مقررات عمومی انضباط دانشگاهها، نظم و حضور به موقع در کلاسها و آزمونها الزامی است.
 2. کلیه درخواست های داوطلب (آموزشی، مالی، انصراف و …) می بایست به صورت کتبی به مسئول ثبت نام تحویل گردد و به درخواست های شفاهی حضوری و تلفنی و … ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 3. تاریخ شروع هر دوره در موارد خاص ممکن است تا دوهفته به تعویق افتد و در صورت وقوع این مساله اطلاع رسانی لازم به داوطلب خواهد شد.
 4. در صورت تاخیر داوطبان در کلاسها، موسسه مسئولیتی در قبال عدم اجازه حضور در این کلاس توسط اساتید نخواهد داشت.
 5. پرداخت کل شهریه (چه نقدا و چه به صورت چک) می بایست قبل از شروع دوره باشد و قبل از پرداخت کامل شهریه از ورود داوطلبان به کلاس جلوگیری خواهد شد.
 6. انصراف از آزمونها تا یک ماه پیش از شروع ۵۰ درصد کسر و از یک ماه کمتر به شروع آزمون وجهی عودت نخواهد شد و آزمونها شامل هیچ یک از مواردکسر وجه  ماده ۷ نخواهد شد.
 7. موارد انصراف و استرداد شهریه کلاسها و دوره ها: (مهم)
 • تا ۷ روز مانده به شروع دوره استرداد شهریه پس از کسر ۲۰ درصد از کل شهریه دروس انتخابی امکان پذیر می باشد. (توضیح: اگر داوطلب حتی کل مبلغ شهریه را نیز نپرداخته باشد، ۲۰درصد از شهریه دروس انتخابی کسر خواهد شد.)
 • از ۷ روز مانده به شروع دوره تا ۲ روز مانده به شروع دوره ۵۰ درصد از کل شهریه کسر و مابقی مسترد خواهد شد.
 • از ۲ روز مانده به شروع دوره  شهریه آن به هیچ عنوان (از قبیل ماموریت اداری، انتقالی، مشمولیت نظام وظیفه، مسافرت به خارج، بیماری، تداخل با برنامه دانشگاه، قبولی در دانشگاه، هرگونه نارضایتی از استاد، مشکلات خانوادگی، فوت نزدیکان و سایر موارد پیش بینی نشده دیگر) مسترد نخواهد شد.
 • در صورت حذف تک درس علاوه بر موارد کسر بالا، تخفیفات پک های مرتبط با حذف آن درس نیز کسر خواهد شد.
 • پرداخت بخشی از مبلغ ثبت نام (بابت رزرو، ثبت نام و یا امثالهم) نیز مشمول بند انصراف و شرایط آن خواهد بود.

تبصره: ثبت نام حین برگزاری کلاسها نیز شامل بندهای ماده ۷ خواهد بود.

تبصره: عدم شرکت در کلاسها پس از ثبت نام و شروع دوره، هیچ گونه حقی را جهت انصراف و دریافت وجه داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.

 1. برنامه ریزی دوره طبق شرایط عمومی و اختصاصی آزمون سال گذشته طراحی شده است و هرگونه تغییری در نحوه پذیرش دانشگاه، حقی را جهت انصراف از دوره ایجاد نمی کند. لیکن موسسه در صورت تغییر دروس آزمون نسبت به سال گذشته به تغییر برنامه دوره در سریعترین زمان ممکن اقدام می نماید و داوطلبان دوره های قبل می توانند از تخفیف ویژه استفاده نمایند.
 2. محل برگزاری کلاس با توجه به در نظر گرفتن شرایط و مصالح مختلف از سمت موسسه قبل از شروع کلاس تعیین خواهد شد؛ که ممکن است در محل موسسه یا محل دیگری باشد.
 3. حق اعلام نام و مشخصات داوطلبان پذیرفته شده در آزمون ورودی دانشگاهها برای موسسه محفوظ خواهد بود.
 4. تعداد شرکت کنندگان در هر کدکلاسی بنا به عرف سالهای قبل موسسه و بر اساس موارد مختلف توسط موسسه تعیین می گردد.
 5. ملاک اطلاع رسانی موسسه، اعلانات رسمی در سایتهای موسسه و اوراق سربرگ دار موسسه می باشد و هرگونه استناد به نقل قولهای شفاهی از پرسنل مجموعه، اساتید و یا سایر داوطلبین پذیرفته نخواهد بود.
 6. در صورت نیاز به جلسات فوق العاده یا جبرانی، استاد مربوطه مختار به تعیین و ساعت کلاس مورد نظر خواهد بود.
 7. در صورت عدم تسویه کامل یا وصول چکهای صادره دانشجو، موسسه مختار است وی را تا هنگام وصول مطالبات از ادامه شرکت درتمامی خدمات موسسه باز دارد.
 8. در صورتی که داوطلب از تخفیف زمانی استفاده کرده باشد، می بایست در مهلت تعیین شده تسویه حساب کامل انجام دهد، در غیر این صورت تخفیفات زمانی وی حذف خواهد شد.
 9. در برخی شرایط خاص ممکن است مدرس درس ثبت نامی بنابه نظر موسسه تغییر یابد، در این صورت دوره مربوطه روال عادی خود را خواهد داشت.
 10. هزینه کلیه موارد کمک آموزشی (مانند جزوه، نمونه سوال، کتاب و …) که به تشخیص مدرس دوره مورد نیاز باشد بر عهده دانشجو می‌باشد و هزینه ثبت نام این موارد را پوشش نمی‌دهد.
 11. داوطلبینی که تعدادی از دروس خود را برای دوره بعد رزرو و ثبت نام می نمایند، حق انصراف از دوره بعد را به هیچ عنوان (ازقبیل عدم تطبیق برنامه اعلامی، منصرف شدن و …) ندارند.
 12. تغییر کد انتخابی هر درس تنها با درخواست کتبی و تاییدیه موسسه ممکن می باشد.
 13. کلیه اطلاعیه های شروع دوره و تغییر زمانی کلاسها در سایتPazhuhesh.org و یا سایت دپارتمان مربوطه اعلام می گردد. مسئولیت پیگیری با داوطلب می باشد.
 14. ثبت نام غیرحضوری (تلفنی، اینترنتی و …) در حکم تایید کامل این تعهدنامه است که در سایت نیز موجود می باشد.