درباره موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش

موسسه آموزش عالی پژوهش روانشناسی


دپارتمان روانشناسی موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش
با مدیریت دکتر سید جعفری

 

دپارتمان روان‌شناسی موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش با مدیریت دکتر سید جعفری با مدرک دکتری تخصصی روان شناسی دانشگاه علامه طباطبائی و مدرس آسیب شناسی دانشگاه علامه طباطبائی از سال ۹۵ فعالیت خود را شروع کرده است و با بهره گیری از برترین اساتید کنکور دروس عمومی و تخصصی روان شناسی در زمینه آمادگی کنکور ارشد روانشناسی و کنکور دکتری روانشناسی فعالیت می کند.

 

مشاورین مجرب دپارتمان روانشناسی از رتبه های برتر سال های گذشته و راهنمای خوبی برای دانشجویان عزیز سراسر کشور بوده و هستند، همچنین و از سویی دیگر فضای صمیمانه در کنار کیفیت بالای ارائه خدمات دپارتمان روانشناسی شرایط را برای کسب نتایج درخشان داوطلبین فراهم می کند.

 

گروه آموزشی دکتر سید جعفری در ۴ سال پیاپی بیشترین آمار قبولی در کنکور ارشد روانشناسی و کنکور دکتری روانشناسی در دانشگاه های دولتی و برترین دانشگاه های آزاد کشور در بین موسسات کنکوری را دارا می باشد.

 

با توجه به عقیده دکتر سید جعفری به رعایت عدالت آموزشی به دعوت موسسات در شهرهای اصفهان، شیراز، مشهد، مازندران و یزد پاسخ مثبت داده و کلاس های آمادگی کنکور ارشد و دکتری روان شناسی در شهرهای فوق برگزار گردید که هم اکنون نیز در حال برگزاری می باشد.

 

این دپارتمان خدماتی را به صورت رایگان برای متقاضیان کنکور در نظر گرفته است:

  • مشاوره های فردی و گروهی در زمینه مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی
  • معرفی منابع جدید و به روز و ضرایب دروس
  • همایش های موفقیت در کنکور و مصاحبه دکتری

 

گروه آموزشی دکتر سید جعفری برای سهولت و رعایت عدالت آموزشی با تلاش فراوان تیم اساتید کلاس های آنلاین و تلگرامی را برای متقاضیان عزیز شهرستان ها راه اندازی کرده و به بهترین نحوه برگزار شده است. منابع کنکور روانشناسی

 

همچنین برای دانشجویان، بعنوان منابع دکتری روانشناسی و منابع ارشد روانشناسی بسته های آموزشی جزوات نمودار درختی (چکیده منابع اصلی) و DVD های نکته و تست برای صرفه جویی در هزینه و زمان دانشجویان تهیه شده تا بهترین نتیجه را در کم ترین زمان کسب کنند.